Palettes by Winesburg Dining Room Concave Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Palettes Cosmo Table 38″ x 60″
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Casual, Modern |
Palettes Dining 48″ x 84″ Rectangle Plank Table
| Dimensions | 84 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Cocktail Table
| Dimensions | 29 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Park Slope Cocktail Table
| Dimensions | 29 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 29 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Console Table
| Dimensions | 16 × 56 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Console Table Cherry
| Dimensions | 16 × 56 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |


