Spindle Bed Full
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Spindle Bed Full Cherry
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Square Base Floor Lamp with Mica Shade
| Dimensions | 19 × 19 × 58.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |
Square Base Table Lamp with Mica Shade
| Dimensions | 12 × 12 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |
St. Lawrence Turned Drink Table
| Dimensions | 18 × 18 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Stacy Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |