Harvey Ellis Cherry Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Wood |
Highlands Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
Highlands Bed Centennial California King
| Dimensions | 90.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial California King
| Dimensions | 90.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial King
| Dimensions | 86.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial King
| Dimensions | 86.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial Queen
| Dimensions | 86.5 × 70.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Centennial Queen
| Dimensions | 86.5 × 70.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Bed Cherry California King
| Dimensions | 90.5 × 86.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Pierced Slat Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Features | Wood |
Highlands Pierced Slat Bed Centennial California King
| Dimensions | 92.5 × 81 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Pierced Slat Bed Cherry California King
| Dimensions | 92.5 × 81 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |