Sanctuary Dresser
| Weight | 267.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 36 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
| Weight | 267.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 36 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |