Longmeadow Chifferobe 2 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 48 × 63 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 4 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 62 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 6
| Dimensions | 20 × 72 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 7
| Dimensions | 20 × 56 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Nighstand
| Dimensions | 20 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Customizable |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Longmeadow Nighstand
| Dimensions | 20 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Customizable |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Longmeadow Nightstand
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable |






