Bedroom Chatelet Queen Upholstered Panel Headboard
| Weight | 127.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 70 × 73.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
| Features | Fabric |
| Weight | 127.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 70 × 73.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
| Features | Fabric |