Today’s Hours Getting Hours
Showing 16–30 of 80 results
Custom Dining Counter Stool – Diamond Back
| Dimensions | 23 × 19 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Davie Counter Height Chair
| Dimensions | 25.75 × 21 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Dockside Swivel Counter Stool
Escape Coastal Counter Stool
| Dimensions | 15 × 24 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Fleming Stool 26″
Fleming Stool 30″
Hampton X-Back Stool
| Dimensions | 20 × 17.75 × 40 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Holden Counter Stool
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 40 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Low Back Counter Stool – Flax
Marge Counter Stool
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 38 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |




