Milian Arm Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Farmhouse, Rustic |
Milian Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Farmhouse, Rustic |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Upholstered Back Cottage Side Chair
| Dimensions | 22 × 18.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mont Blanc Arm Chair
| Dimensions | 23.5 × 24 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Mont Blanc Side Chair
| Dimensions | 23.5 × 20 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |

