Urbane Server
| Dimensions | 18 × 64 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Valeria 2 Door Cabinet
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Modern |
| Collection | Valeria |
| Features | Storage |