Mission Round Pedestal Dining Table
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Mission Round Pedestal Dining Table 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Naturale Dining Table
| Dimensions | 72 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Palettes 48″ x 48″ Round Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Palettes Boat Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Palettes by Winesburg Dining Room Concave Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Palettes Cosmo Table 38″ x 60″
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Casual, Modern |
Palettes Dining 48″ x 84″ Rectangle Plank Table
| Dimensions | 84 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Round Dining Table
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Round Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Trestle Dining Table
| Dimensions | 42 × 78 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Park Slope Trestle Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 42 × 78 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Rectangular Plank Table 4272PP000SM
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |








