Boulder 42 x 84 Rectangle Table
| Dimensions | 84 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Bowback Arm Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Bowback Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Brinkley Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Wood |
Concord Arm Chair
| Dimensions | 24 × 24.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Concord Side Chair
| Dimensions | 23 × 20.5 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Cosmo Display & Server COSC05DS
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, LED Lights, Lighting, Power, Storage, Wood, Wood Veneers |
| Style | Contemporary |
Cosmo Table Top 3860K000
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Country Manor Arm Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Country Manor Side Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |








