Lorraine Side Chair
| Dimensions | 17.75 × 19.25 × 41.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Maidstone Rectangular Dining Table
| Dimensions | 44 × 84 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Maidstone Round Pedestal Table
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Martine Dining Table
| Dimensions | 44 × 84 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Mavin Prestige Arm Chair
| Dimensions | 17.75 × 23.25 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |


