Milian Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Farmhouse, Rustic |
Mission Drawtop Dining Table
| Dimensions | 42 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Round Pedestal Dining Table
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Mission Round Pedestal Dining Table 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
