St. Armand Entertainment Console
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.75 × 60 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Power |
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.75 × 60 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Power |