Today’s Hours Getting Hours
Delway Round Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Delway Round Ottoman
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |