Palm Leaf Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Palu Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Palu |
| Features | Fabric |
Paravani Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Paravani |
| Features | Fabric |
Parilli Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Parilli |
| Features | Fabric |
Parnell Buffet Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Parnell |
| Features | Fabric |