Stratum Indoor-outdoor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Submerged Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Submerged |
| Features | Fabric |






