Memphis Ottoman
| Dimensions | 23 × 30 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Mission Dinner Gong
| Dimensions | 12 × 31 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Drop Leaf Table Cherry
| Dimensions | 24 × 8 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Mission Flip-Top Table
| Dimensions | 36 × 36 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
