Archivist Lateral File
| Weight | 124.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 36 × 31.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Archivist |
| Features | Storage |
| Weight | 124.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 36 × 31.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Archivist |
| Features | Storage |