Today’s Hours Getting Hours
Cooper Chair
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Creswell Swivel Chair
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30.5 × 32 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Modern |
Design Options – M9 Chairs
Fern Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Galvin Chair
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Leather, Nailheads, Wheels |
| Style | Traditional |
Highlands Oak Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mission, Rustic |
Kale Swivel Chair
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 38 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Leopold’s Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Makani Swivel Chair – Metal Base
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 3012 × 32 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |












