Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Paula Deen P047510BD Chair
| Dimensions | 36.00 × 35.00 × 40.00 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |




