Moxy Fabric Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Narrows Swivel Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 37 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Narrows |
| Features | Swivel |







