EZ6D00R Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 40 × 49 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Recline |
| Style | Traditional |
EZ7G00 Reclining Lift Chair
| Dimensions | 41 × 35 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Recline |
| Style | Transitional |
F924210SC Swivel Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 43 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Glendora Accent Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey, White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Harlow Leather Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 33 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |






