Harvey Ellis Side Chair, with Inlay Cherry
| Dimensions | 21 × 18 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Helen Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 31 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, Grey |
| Features | Recline |
| Style | Contemporary |
Izzie Chair
| Dimensions | 39 × 40 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Jackson Swivel Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Jaden Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Kais Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |





