Kinley Chair
| Dimensions | 40 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Lake Lure Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |



