Rochelle Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Rosalie Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Rosalie Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Roundabout Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Rouse Chair
| Dimensions | 40 × 49 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige, Customizable |
| Features | Customizable |
| Style |
Salem Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Casual, Transitional |
Salino Upholstered Lounge Chair
Salino Upholstered Lounge Chair – Bronze
Samantha Leather Swivel Chair Landscape – Landscape Country Life
Samara 22 Chair
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Cottage, Traditional |
Sandoa Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Sansa Upholstered Accent Chair
Saylor Chair
| Dimensions | 34 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |








