Today’s Hours Getting Hours
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
529 Foss Chair
| Dimensions | 31 × 32 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
6054 Beau Chair
| Dimensions | 38 × 34 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
67410 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
6C00-04 Cooper Chair
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
7000 Series Stickley Leather Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
7110 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
746 Marshall Chair
| Dimensions | 37 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
756510 Chair
| Dimensions | 37 × 41 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
7910 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
8C00-69 Harlow Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 33 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
90410 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













