Today’s Hours Getting Hours
Afeela Upholstered Swivel Chair
Aged Blue Lahara Chair
Alexander Roll Arm Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Alexander Track Arm Chair and a Half
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Alexander Track Arm Chair and a Half
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Aliza Upholstered Accent Chair
Allure Chair
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 42 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Allure Swivel Chair
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 42 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Allure Two Arm Chaise
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 50.5 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Allure Two Arm Chaise
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 50.5 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |










