Casual Retreat Chair 017510
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Wood Chair
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Farmhouse |
Catalina Chair and a Half
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Chair 542410
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 25 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Chair 784810
| Dimensions | 41 × 35 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Chair 94210BDSG
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 32 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Chair PD23110BD
| Dimensions | 40 × 39 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chair PD52210BD
| Dimensions | 40 × 35 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Green |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Chaplin Chair and 1/2
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional, Transitional |







