Today’s Hours Getting Hours
L542 Galvin Chair
| Dimensions | 41 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Highlands Sofa/Highlands Loveseat
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Pinecrest Casual Power Lift Recliner
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Leather, Power, Power Lift, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Contemporary |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |







