Today’s Hours Getting Hours
Soft Haven Chairs
Sorrento II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Black |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Modern |
Spartacus – Haze Power Recliner
SS Savion Deux Power Recliner with Power Headrest
Thomas Sofa
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 85 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Thornton Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
True Custom Grand Sofa
| Dimensions | 41 × 102 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Walter Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Modern |
Zg5 Zero Gravity Recliner
| Dimensions | 41 × 33 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual |







