Winston Fabric Loveseat
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Collegedale Leather Loveseat
| Dimensions | 35 × 56 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Norris Loveseat
| Dimensions | 39 × 57 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thomas Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |



