Swivel Glider 063610SG
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Thriller Power Swivel Glider Recliner
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Glider, Power Footrest, Power Recline, Swivel, USB |
| Style | Modern, Transitional |
Swivel Chair 072510SG
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 35 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Studio C Swivel Glider Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Green, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |



