Compact Fabric Gliding Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Compact |
| Features | Fabric |
Compact Moon Gray Fabric Perfect Match Gliding Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Compact |
| Features | Fabric |
Compact Shoreline Fabric Perfect Match Gliding Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Compact |
| Features | Fabric |

