Bailey Leather Sofa
| Dimensions | 38 × 86 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Customizable |
| Features | Customizable |
| Style | Traditional |
Baylor Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Beantown Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Belleville Chair
| Dimensions | 37 × 36 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 77 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Sectional
| Dimensions | 37 × 93 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Brooks Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Brooks Leather Loveseat
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Brooks Loveseat
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Brooks Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |






