Today’s Hours Getting Hours
Teague Accent Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Theo Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 29 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Thornton Chair
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Trent Leather Chairs
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 38.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
True Custom Chair
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
U Choose Sofa 80 -Special Order
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |











