Jasper Fabric Loveseat
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 66 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Reversible Chaise Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 91 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Sofa
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |


