Kenzie Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 36 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Kenzie Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |
Kinley Chair
| Dimensions | 40 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kinley Sofa
| Dimensions | 40 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |


