Angie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Bolton – Misty Storm Manual Dual Reclining Sofa
| Dimensions | 42 × 83 × 41.3 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Manual Recline |
| Style | Transitional |
Catalina Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 67 × 94 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Cooper Sofa
| Dimensions | 41 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ1A01
| Dimensions | 37 × 79 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ4F01
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Linus – Hudson Grey Power Zero Gravity Sofa
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Monroe Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sofa 731850BD
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 93 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |









