Today’s Hours Getting Hours
Wonderstow Wall Art (Set of 3)
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.75 × 26 × 22.25 in |
| Color | Black/Beige, Black/Gray, Brown/Beige |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Series Features | Set of three. Geometric design in black and beige. Framed floating print. Glass front. D-ring bracket for hanging. Hangs four ways. |
| Brand | Ashley Furniture |
Monterey Wall Art (Set of 2)
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.25 × 27 × 4.75 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Blue/White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Square |
| Series Features | Set of two. Abstract design in indigo blue, gray and white. Framed gallery wrapped canvas. Giclee reproduction. Sawtooth bracket for hanging. |
| Brand | Ashley Furniture |

