Ballinasloe Right-Arm Facing Sofa
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 92 × 37 in |
| Color | Black/Gray, Smoke |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Megginson Right-Arm Facing Sofa Chaise
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 61 × 39 in |
| Color | Black/Gray, Storm |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |

