Gus Round Lamp Table
| Dimensions | 27 × 27 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Nesting Tables Cherry
| Dimensions | 18 × 25 × 25.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Harvey Ellis Tea Table
| Dimensions | 23 × 23 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Highlands Oval End Table Centennial
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Oval End Table Onondaga
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |