Harvey Ellis Tea Table
| Dimensions | 23 × 23 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mission |
Highlands Cocktail Table Centennial
| Dimensions | 34 × 56 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Console Table Cherry
| Dimensions | 16 × 56 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Console Table Onondaga
| Dimensions | 16 × 56 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Oval End Table Centennial
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Oval End Table Onondaga
| Dimensions | 23 × 30 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Round Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Server Cherry
| Dimensions | 21 × 70 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Square Cocktail Table Centennial
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Highlands Square Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |