Canterbury Chairside Table
| Dimensions | 17 × 17 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Canterbury Coffee Table
| Dimensions | 27 × 46 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Canterbury Sofa Table
| Dimensions | 18 × 56 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Canton Side Table
| Dimensions | 22 × 26 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Chenango Round Side Table
| Dimensions | 22.5 × 22.5 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |