Three-Drawer Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Tile Top Console Table
| Dimensions | 18 × 55.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Tile Top End Table
| Dimensions | 24 × 24 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Tile Top Side Table
| Dimensions | 16 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Tile Top Tabouret
| Dimensions | 16 × 16 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Workbench Rectangular Cocktail Table
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Metal, Nailheads, Storage, Wood |
| Style | Industrial |
Workbench Rectangular Drawer End Table
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Metal, Nailheads, Storage, Wood |
| Style | Industrial |
Workbench Sofa Table
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Metal, Nailheads, Storage, Wood |
| Style | Industrial |