Veston Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Veston |
| Features | Fabric |
Vicente Table Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Vicente |
| Features | Fabric |