Riyo Hall Tree
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41 × 73 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Riyo |
| Features | Storage |
Roan Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Roan |
| Features | Fabric |
