Today’s Hours Getting Hours
Sectional F934114
| Dimensions | 44 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional PD24232BD
| Dimensions | 40 × 98 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sectionals L933231
| Dimensions | 95 × 97 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Senca Chaise Lounge
| Dimensions | 80 × 28 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Black, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Coastal |
Seneca Falls Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Seneca Loveseat
| Dimensions | 32 × 50 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Seneca Sofa
| Dimensions | 32 × 74 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Serena Accent Chair
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 36.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Serena Chairs
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 36.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Serendipity Fabric Sleeper
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 78 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual |
Shaw Power Lift Recliner
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Shipley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |













