Today’s Hours Getting Hours
Cascade End table
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cascade Rectangle Cocktail Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 54 × 16 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cascade Rectangular Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 49 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Cascade Square Cocktail Table
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 16 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cash Chair
| Dimensions | 34 × 36 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Casual Retreat 3 Seat Sleeper Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Chair 017510
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Grey 3 Seat Sleeper Slipcover Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Grey Slipcover Sofa
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Sectional 7511-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |














