Today’s Hours Getting Hours
Chesterfield Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Vintage |
Cheval Mirror
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Adjustable, Glass, Wood |
| Style | Traditional |
Chicago Small Arm Sofa
| Dimensions | 41 × 75 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chicago Sofa
| Dimensions | 46.25 × 101 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Upholstered |
| Style | Traditional |
Chip Fabric Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Chip Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Chip Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Chip Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Traditional |
Chip Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Claremont Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Claremont Power Leather Zero Gravity Reclining Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual, Traditional |













